Výsledky regionálneho kola Východ

Regionálne kolo Východ sa uskutočnilo 13.5.2022 na Rektoráte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Ďakujeme všetkým zúčastneným a na prvých 20 sa tešíme na finále 30.5.2022 na Trenčianskom hrade.

PoradieMenoŠkola  BODY
1Katarína A.Gymnázium P. J.ŠafárikaAkademika Hronca 1Rožňava135,00
2Milan G.Základná školaSídlisko II. 1336Vranov nad Topľou106,90
3Júlia G.Základná školaKežmarská 30Košice-Západ105,90
4Filip Š.GymnáziumKukučínova 4239/1Poprad105,00
5Tomáš T.Súkromná základná školaNámestie slobody 100Sabinov103,00
6Marek B.Gymnázium sv. MikulášaDuklianska 16Prešov102,60
7Jakub Č.GymnáziumKukučínova 4239/1Poprad99,30
8Jakub S.Základná školaKežmarská 30Košice-Západ98,60
9Ľudmila K.Základná školaHrnčiarska 13Humenné97,30
10Lenka N.Základná školaIng. O. Kožucha 11Spišská Nová Ves96,00
11Juraj D.Evanjelické gymnáziumŠkultétyho 10Košice-Staré Mesto95,60
12Lukáš H.Základná školaKrosnianska 4Košice-Dargov. hrdinov95,30
13Lívia Č.Základná škola s MŠTulčík 116Tulčík94,70
14Igor Ch.Základná školaDargovských hrdinov 19Humenné94,30
15Michal F.GymnáziumAlejová 1Košice-Juh92,90
16Barbara D.Základná školaKežmarská 28Košice-Západ91,60
17Bogdana S.Základná školaKrosnianska 4Košice-Dargov. hrdinov91,30
18Oliver S.GymnáziumAlejová 1Košice-Juh91,00
19Richard P.Gymnázium J. A. RaymanaMudroňova 20Prešov87,70
20Marek P.Základná školaNám. L. Novomeského 2Košice-Staré Mesto86,60
21Sarah B.GymnáziumHorešská 18Kráľovský Chlmec85,30
22Samuel H.GymnáziumJavorová 16Spišská Nová Ves84,90
23Matej Č.Základná školaKračúnovce 277Kračúnovce84,90
24Matej B.Súkr. ZŠ, Slob. škola, ŽdaňaJarmočná 96Ždaňa83,90
25Lukáš O.Základná školaJána A. Komenského 1Michalovce83,30
26Matej Michal M.Základná školaOkružná 17Michalovce83,30
27Šarlota T.Základná školaKomenského 113Lipany81,60
28Ondrej K.Základná školaKrosnianska 4Košice-Dargov. hrdinov81,30
29Jakub K.GymnáziumĽ. Štúra 26Michalovce81,30
30Alena Ž.Základná školaHrnčiarska 13Humenné78,30
31Michal P.GymnáziumĽ. Štúra 26Michalovce77,60
32Jakub V.Gymnázium sv. MikulášaDuklianska 16Prešov77,30
33Matúš B.Základná škola s MŠUl.Štefana Náhalku 396/10Liptovská Teplička77,30
34Patrik M.Základná školaHrnčiarska 13Humenné76,90
35Nina R.Základná školaKežmarská 30Košice-Západ76,60
36Tomáš K.Základná školaBernolákova 16Košice-Západ75,70
37Marcel B.Základná škola s MŠŠkolská 7Čečejovce74,70
38Jakub M.Základná školaKežmarská 30Košice-Západ73,90
39Kristína N.Základná školaŠmeralova 25Prešov73,20
40Adam Š.Súkr.sp.škola-GymnáziumStarozagorská 8Košice-Sídlisko KVP73,00
41Klaudia N.Základná školaTarasa Ševčenka 3Bardejov72,30
42Carlota Sofia d. C.Základná školaIng. O. Kožucha 11Spišská Nová Ves72,20
43Ján K.Základná školaDargovských hrdinov 19Humenné71,90
44Janka U.GymnáziumAlejová 1Košice-Juh70,30
45Peter H.Cirk. spojená škola- ZŠKomenského 6Spišské Vlachy70,30
46Martin V.Základná školaKrosnianska 4Košice-Dargov. hrdinov69,70
47Martin Š.Základná školaKomenského 113Lipany69,60
48Adam K.Základná školaIng. O. Kožucha 11Spišská Nová Ves68,60
49Samuel J.Súkromná základná školaDneperská 1Košice-Nad jazerom68,60
50Tibor S.Základná školaKomenského 113Lipany68,20
51Alena T.Základná škola s MŠŠkolská 311Spišská Teplica67,30
52Lívia S.Základná školaPionierska 33Čaňa66,20
53Richard P.Základná školaČeskoslovenskej armády 22Prešov66,00
54Matej J.Základná škola s MŠŠkolská 7Čečejovce65,90
55Natália L.Základná školaJanigova 2Košice-Sídlisko KVP65,30
56Nikola W.Spojená škola – osemročné gymnáziumKollárova 17Sečovce65,30
57Lukáš Ch.CZŠ s MŠ sv. FaustínyPánska 2420Bardejov65,30
58Tibor W.Základná školaNám. L. Novomeského 2Košice-Staré Mesto62,90
59Mária Š.Základná škola s MŠHertník 261Hertník62,30
60Daniel T.GymnáziumKomenského 32Trebišov62,30
61Matúš J.Základná školaBruselská 18Košice-Sídlisko Ťahanovce59,60
62Miroslava P.Gymnázium J. A. RaymanaMudroňova 20Prešov58,30
63Martin F.Základná školaTarasa Ševčenka 3Bardejov58,20
64Samuel S.GymnáziumKukučínova 4239/1Poprad56,20
65Samuel P.Základná školaČeskoslovenskej armády 22Prešov55,60
66Filip G.Základná školaDargovských hrdinov 19Humenné54,90
67Diana S.Základná školaKomenského 113Lipany53,30
68Samuel B.Základná školaLevočská 6Stará Ľubovňa52,60
69Martin T.CZŠ sv. Petra a PavlaHrnčiarska 795/61Stropkov52,20
70Branislav K.Základná škola s MŠVyšné Ružbachy 330Vyšné Ružbachy51,60
71Ema Elly P.Základná školaDargovských hrdinov 19Humenné51,30
72Natália T.Základná škola s MŠHniezdne 244Hniezdne43,90
73Matúš Š.GymnáziumAlejová 1Košice-Juh43,60
74Adrian S.Základná školaŠmeralova 25Prešov40,90
75Lukáš J.Základná školaBernolákova 16Košice-Západ31,60