Výsledky regionálneho kola Stred

Regionálne kolo Stred sa uskutočnilo 12.5.2022 na Strednej Zdravotníckej škole v Banskej Bystrici. Ďakujeme všetkým zúčastneným a na prvých 20 sa tešíme na finále 30.5.2022 na Trenčianskom hrade.

PoradieMenoŠkola  BODY
1Michal Č.Gymnázium Ľudovíta Štúra1. mája 170/2Trenčín146,3
2Kayla K.Základná školaMariánska 554/19Prievidza124,6
3Dávid M.Gymnázium J. A. Raymana Prešov121
4Matej V.Základná školaĎumbierska 17Banská Bystrica117,3
5Tatiana K.Základná škola s MŠOravské Veselé 377Oravské Veselé112,9
6Kristián L.Základná školaDr. Janského 2Žiar nad Hronom107,9
7Jakub T.Gymnázium I.K.P. Hostinského 3Rimavská Sobota107,6
8Jakub D.Gymnázium B.S.T.Haličská cesta 9Lučenec106
9Karolína H.Gymnázium Ľudovíta Štúra1. mája 170/2Trenčín104,9
10Eliška B.Základná školaMariánska 554/19Prievidza103,6
11Matúš Ch.Základná školaGolianova 8Banská Bystrica101,3
12Matej P.Základná školaŠkolská 10Krupina101,3
13Bianka T.Základná škola s MŠKpt. Nálepku 878Pohorelá101,3
14Alžbeta P.Základná školaSlnečná 168/28Námestovo100,6
15Tomáš M.Základná škola s MŠUlica sv. Gorazda 1Žilina97,9
16Alžbeta T.GymnáziumŠkolská 234/8Považská Bystrica97,6
17Alexander Juraj S.GymnáziumVaršavská cesta 1Žilina94,3
18Adam Š.Základná škola s MŠUlica sv. Gorazda 1Žilina93,3
19Hana H.Gymnázium B.S.T.Haličská cesta 9Lučenec92,6
20Martin B.GymnáziumKomenského 2/1074Partizánske91,9
21Jakub D.Gymnázium M. HattaluŽelezničiarov 278Trstená91,7
22Peter M.GymnáziumŠtefánikova 219/4Bytča91,5
23Dominika Ž.Základná školaDolná Tižina 28Dolná Tižina90,3
24Martin F.Gymnázium sv. FrantiškaJ. M. Hurbana 44Žilina87,2
25Daniel M.Základná školaSpojová 14Banská Bystrica87,2
26Petra Anna F.GymnáziumŠkolská 2Dubnica nad Váhom86,3
27Diana Á.Základná školaSpojová 14Banská Bystrica85,6
28Natália L.Základná škola s MŠTajovského 2Badín84,6
29Melánia I.Základná školaKarpatská 8063/11Žilina84,5
30Sofia P.GymnáziumŠ. Moyzesa 21Ružomberok84,2
31Miriam Z.Základná škola s MŠAndreja Bažíka 20Zuberec83,6
32Eva B.Základná škola s MŠAndreja Bažíka 20Zuberec83,5
33Florián B.Základná školaVeľké Uherce 145Veľké Uherce83,3
34Joseph B.Základná školaLietava 216Lietava82,6
35Lucia M.GymnáziumŠtefánikova 219/4Bytča82
36Dominik O.GymnáziumVaršavská cesta 1Žilina77,9
37Alexandra M.Základná škola s MŠKpt. Nálepku 878Pohorelá77,5
38Lucia S.Základná školaS. Chalupku 313/14Prievidza77,3
39Róbert L.Základná školaSNP 587/4Kanianka77,2
40Magdaléna M.Základná školaBystrická cesta 14Ružomberok76,7
41Jakub K.Základná školaŠkolská 10Krupina75
42Martina M.Základná školaĎumbierska 17Banská Bystrica75
43Gréta B.Základná školaKarpatská 8063/11Žilina74,6
44Jakub T.Základná školaDr. Janského 2Žiar nad Hronom74,3
45Dominik H.Gymnázium Ľudovíta Štúra1. mája 170/2Trenčín72,5
46Richard S.GymnáziumVaršavská cesta 1Žilina69,9
47Zoja Z.GymnáziumJ. Lettricha 2Martin69,3
48Zuzana M.GymnáziumJ. Lettricha 2Martin68,6
49Lukáš M.Základná školaÚstredie 183Čierne68,6
50Martin M.Základná škola SSVSkuteckého 8Banská Bystrica68,2
51Sára M.Súkromná základná školaOravská cesta 11Žilina68,2
52Adela Š.Základná škola s MŠUlica sv. Gorazda 1Žilina67,6
53Natália K.Súkr. základna školaUl. Š. FurdekaMartin67,3
54Monika L.GymnáziumŠtefánikova 219/4Bytča66,9
55Richard H.Gymnázium A. BernolákaMieru 307/23Námestovo66,9
56Tomáš Z.Základná školaJanka Palu 2Nemšová65,7
57Boris Ch.Základná školaĎumbierska 17Banská Bystrica65,6
58Laura M.GymnáziumŠ. Moyzesa 21Ružomberok63,9
59Samuel H.Gymnázium J. JesenskéhoRadlinského 665/2Bánovce nad Bebravou63,7
60Sofia Sára T.Základná škola s MŠMútne 224Mútne62,2
61Hyacinta B.Základná škola s MŠMútne 224Mútne60,6
62Pavol B.Gymnázium I.K.P. Hostinského 3Rimavská Sobota59,9
63Anna O.Základná škola s MŠM. R. Štefánika 432Varín59,9
64Cynthia D.Gymnázium M. HattaluŽelezničiarov 278Trstená59,9
65Nikola M.Základná školaHruštín 55Hruštín58,5
66Štefan L.Základná škola s MŠAndreja Bažíka 20Zuberec56,9
67Filip V.Základná škola s MŠOravské Veselé 377Oravské Veselé55,9
68Matúš P.Základná škola J.G.T.Gaštanová 12Banská Bystrica53,6
69Karolína K.Základná školaSpojová 14Banská Bystrica51,9
70Gabriela R.Základná škola s MŠM. R. Štefánika 432Varín48,2
71Natália K.Základná škola s MŠUlica sv. Gorazda 1Žilina47,2
72Alexander M.Základná školaĎumbierska 17Banská Bystrica45,6
73Filip H.Základná školaKukučínova 480/6Detva44,9
74Andrea Š.Základná školaKarpatská 8063/11Žilina42,8
75Zuzana B.GymnáziumJ. Lettricha 2Martin37,9