Výsledky regionálneho kola Západ

Regionálne kolo Západ sa uskutočnilo 10.5.2022 v Radnici mesta Trnava. Ďakujeme všetkým zúčastneným a na prvých 20 sa tešíme na finále 30.5.2022 na Trenčianskom hrade.

PoradieMenoŠkolaBody
1Matej B.Škola pre mim.nad.detiTeplická 7Bratislava-Nové Mesto164,9
2Jakub P.Gymnázium M.R.ŠtefanikaNové Mesto nad Váhom117,6
3Petra O.SŠ-Gym. Svätej RodinyGercenova 10Bratislava-Petržalka116,6
4Zuzana K.GymnáziumBilíkova 24Bratislava-Dúbravka116,3
5Monika B.Súkromná základná školaGorkého 4Skalica111,9
6Marián K.GymnáziumGrösslingová 18Bratislava-Staré Mesto111,2
7Miroslav S.Škola pre mim.nad.detiTeplická 7Bratislava-Nové Mesto107,7
8Timotej F.Gymnázium A. BernolákaLichnerova 69Senec106,6
9Patrik H.1. súkromné gymnáziumBajkalská 20Bratislava-Ružinov105,3
10Michal D.Základná školaObchodná 7Zohor104
11Samuel HSŠ-Základná školaKošickáBratislava-Ružinov103,3
12Adam A.Základná škola s MŠŠkolská 10Rybník102,6
13Dominika ŠZákladná školaBenkova 34Nitra101,6
14Branislav I.GymnáziumLadislava Sáru 1Bratislava-Karlova Ves100,3
15Eva P.Gymnázium A. BernolákaLichnerova 69Senec99,6
16Nikoleta M.Základná školaRajčianska 3Bratislava-Vrakuňa98,6
17Michal V.GymnáziumGrösslingová 18Bratislava-Staré Mesto97,2
18Ema B.Gymnázium V.MihálikaKostolná 119/8Sereď96,3
19Dominik D.GymnáziumPankúchova 6Bratislava-Petržalka96
20Liana P.1. súkromné gymnáziumBajkalská 20Bratislava-Ružinov95,2
21Marek F.Gymnázium K. ŠtúraNám. slobody 5Modra95
22Peter F.Základná škola s MŠKomenského 3Smolenice94,4
23Nela S.GymnáziumGolianova 68Nitra93,2
24Ondrej G.Gymnázium M.R.ŠtefánikaSlnečná 2Šamorín92,9
25Zoja O.Súkromná ZŠČeská 10Bratislava-Nové Mesto91,2
26Matej H.Škola pre mim.nad.detiTeplická 7Bratislava-Nové Mesto90,6
27Gábor P.Základná školaSv. Michala 42Levice90,3
28Adam D.GymnáziumPárovská 1Nitra89,3
29Karolína G.Základná školaDevínska 12Nové Zámky89,3
30Agáta K.Spojená školaNovohradská 3Bratislava-Ružinov87,2
31Matúš K.Základná školaLitoměřická 32Topoľčianky86,9
32Aleš G.Gymnázium V.MihálikaKostolná 119/8Sereď85
33Lukas S.Gymnázium V.MihálikaKostolná 119/8Sereď84,3
34Michal T.Základná škola s MŠJastrabá84,3
35Tomáš U.Súkr. ZŠ pre intel.nad.Znievska 2Bratislava-Petržalka84,2
36Tomáš B.Základná škola s MŠŠkolská ulica 16Jarok83,6
37Ján I.SŠ-Gym. Svätej RodinyGercenova 10Bratislava-Petržalka82,6
38Oliver Z.Základná školaDevínska 12Nové Zámky82,3
39Tatiana K.Základná školaNám. Konkolyho-Thege 2Hurbanovo81,9
40Kamil B.Gymnázium K. ŠtúraNám. slobody 5Modra81,9
41Natália Marta K.Základná škola s MŠHubeného 25Bratislava-Rača80,6
42Jonatán F.Gymnázium39569Malacky80
43Martin B.1. súkromné gymnáziumBajkalská 20Bratislava-Ružinov78,9
44Marcel F.Gymnázium Angely MericiHviezdoslavova 10Trnava78,6
45Viliam F.GymnáziumGolianova 68Nitra78,6
46Roderik J.Gymnázium A. BernolákaLichnerova 69Senec78,6
47Natan L.GymnáziumPárovská 1Nitra78
48Matej H.Základná škola s MŠŠkolská 4Chorvátsky Grob77,2
49Ema P.GymnáziumGolianova 68Nitra75,9
50Simon J.Základná školaBenkova 34Nitra75,9
51Lenka M.Gymnázium Ivana KupcaKomenského 13Hlohovec71,9
52Veronika O.Súkromná ZŠ BESSTLimbová 3Trnava71,3
53Sophia H.Gymnázium K. ŠtúraNám. slobody 5Modra71
54Gabriel V.Gymnázium K. ŠtúraNám. slobody 5Modra66,6
55Patrícia Š.Základná škola s MŠKomenského 3Smolenice66,5
56Mário M.Základná školaStrážnická 1Skalica66
57Martin R.GymnáziumGrösslingová 18Bratislava-Staré Mesto65,3
58Kristián G.GymnáziumVazovova 6Bratislava-Staré Mesto64,6
59Erik M.Základná škola s MŠAndreja Kubinu 34Trnava64,5
60Richard P.Gymnázium A. BernolákaLichnerova 69Senec64,5
61Ladislav L.GymnáziumPankúchova 6Bratislava-Petržalka64,3
62Samo T.Základná škola s MŠGolianovo 60Golianovo63,6
63Cyril H.Súkr. ZŠ FelixKrásnohorská 14Bratislava-Petržalka61,9
64Karolína C.GymnáziumGolianova 68Nitra61,3
65Gabriel T.Základná školaStrážnická 1Skalica60,9
66Jakub B.1. súkromné gymnáziumBajkalská 20Bratislava-Ružinov59,9
67Tadeáš Š.Základná školaPartizánska 362Nová Ves nad Žitavou57,9
68Alexandra S.Základná školaBenkova 34Nitra54,6
69Richard Z.Základná školaBenkova 34Nitra54,3
70Wanda WZákladná školaSaratovská 85Levice53,9
71Simona W.Základná školaSaratovská 85Levice53,6
72Martin T.Súkr.ZŠ – nadané detiBajkalská 20Bratislava-Ružinov52,5
73Jakub P.Základná školaBenkova 34Nitra52,2
74Johanna S.Základná školaDevínska 12Nové Zámky51,9
75Tereza K.Základná škola s MŠVančurova 38Trnava49,6
76Filip S.Základná školaTribečská 1653/22Topoľčany48,2
77Valéria B.Základná školaKarloveská 61Bratislava-Karlova Ves47,6
78Natália K.ZŠ J. KupeckéhoKupeckého 74Pezinok41,6