Finále IQ olympiády – výsledky

Ďakujeme všetkým súťažiacim a dobrovoľníkom za úspešný 10. ročník IQ Olympiády. Zároveň gratulujeme víťazom.

MiestoMenoPriezviskoŠkolaMestoBody
1MartinDzúrGymnázium B.S.T.Lučenec137,00
2MatejBachničekŠkola pre  mim.nad.detiBratislava-Nové Mesto135,25
3JakubŠtecZákladná školaKošice-Západ132,00
4TomášKubrickýZákladná školaKošice-Dargov. hrdinov129,25
5TamaraBalvinZákladná školaLietava128,25
6LuciaTriščíkováSúkromná základná školaSabinov122,00
7MichalRečičárZákladná škola s MŠPoprad121,75
8FilipKrestiankoZákladná školaBanská Bystrica119,00
9Richard Vodička GymnáziumKošice-Juh118,00
10MatejVincZákladná školaBanská Bystrica116,00
11SamuelPolákGymnázium A. BernolákaNámestovo114,00
12PatrikHlavačka1. súkromné gymnáziumBratislava-Ružinov113,50
13KatarínaAdamkováGymnázium P. J.ŠafárikaRožňava113,00
14AdamHavierGymnázium Ľudovíta ŠtúraTrenčín112,75
15DominikDovčíkGymnáziumBratislava-Petržalka111,75
16MarekSyčEvanjelická ZŠBratislava-Staré Mesto110,00
17MichaelaPlšíkováGymnáziumPoprad109,00
18MartinHorčíkZákladná školaKošice-Západ108,00
19JánMlynárSpojená škola – GymPoprad107,75
20JankaMikulášováGymnázium Angely MericiTrnava105,75
21DávidMrúzGymnázium J. A. RaymanaPrešov105,25
22SoňaVasiľováSpojená škola – ZŠ s MŠPoprad104,75
23MichalDudekZákladná školaZohor104,25
24JánKolárGymnázium M.R.Žiar nad Hronom104,00
25MariánKovaľGymnáziumBratislava-Staré Mesto103,75
26JakubTraplZákladná školaRimavská Sobota103,50
27RichardLenčéš1. súkromné gymnáziumBratislava-Ružinov103,25
28Lujza LeaLavrikováZákladná školaMichalovce103,00
29PeterŽukovskýGymnázium A. BernolákaSenec102,75
30LauraMorávkováZákladná škola s MŠGbely102,50
31SamuelSchultzZŠ Jána Pavla II.Bratislava-Vajnory102,25
32MartinDudjakSpojená škola – GymPoprad102,00
33BarboraKrebsováGymnázium K. ŠtúraModra101,75
34TomášBujdákZákladná škola s MŠJarok101,50
35JankaFečíkováGymnáziumSobrance101,25
36JakubVagaskýZákladná školaHumenné101,00
37Mária MederlyováZákladná škola A. KmeťaLevice100,50
38DominikaBrillováZŠ sv. Cyrila a MetodaKošice-Západ100,00
39MichalČarnogurskýGymnázium Ľudovíta ŠtúraTrenčín97,75
40JakubDzúrGymnázium B.S.T.Lučenec96,75
41SamuelZuzákSŠ- ZŠ sv.FrantiškaBratislava-Karlova Ves96,50
42TomášTrudičSúkromná základná školaSabinov96,25
43MatejVojtaníkZákladná školaKošice-Dargov. hrdinov95,75
44Marek BombaraGymnázium sv. MikulášaPrešov94,00
45MonikaLukáčováGymnáziumBytča91,25
46MichalSemkoGymnáziumBratislava-Staré Mesto89,50
47FilipGrúňZákladná škola A. KmeťaLevice87,50
48FilipŠtefkoGymnáziumPoprad87,25
49LuciaMartinkováGymnáziumBytča87,00
50Júlia PavlišinováZákladná školaTurzovka87,00
51MichalCibuľaZákladná škola s MŠŽiar nad Hronom86,75
52TomášBedrichGymnázium A. BernolákaNámestovo86,50
53SamuelŠkombárZákladná škola s MŠBabín84,00
54DominikaKáčerováGymnáziumŽilina83,50
55DanielOndovčíkGymnáziumPezinok82,75
56MartinBrodňan1. súkromné gymnáziumBratislava-Ružinov81,50
57MichalKozicGymnázium Ľudovíta ŠtúraTrenčín81,00
58LukášAnderleGymnázium Ľudovíta ŠtúraTrenčín79,50
59LukasStankoGymnázium V.MihálikaSereď78,00
60OliverZacharZákladná školaNové Zámky71,50