Výsledky regionálneho kola 2021

Zobrazené sú iba miesta 1-40, ostatní súťažiaci sa umiestnili na mieste 41-80.

Z každého regiónu postupujú do finále prví 20, spolu 60 deti.
Gratulujeme všetkým súťažiacim!

Región Východ (Prešovský a Košický kraj)

PoradieMenoPriezviskoŠkolaŠkola ulicaMestoTriedaPočet bodov
1RichardVodičkaGymnáziumAlejová 1Košice-JuhKvarta A297,54
2MichalRečičárZákladná škola s MŠFrancisciho ulica 832/21Poprad9.A268,47
3JakubŠtecZákladná školaBernolákova 16Košice-Západ9.A259,92
4LuciaTriščíkováSúkromná základná školaNámestie slobody 100Sabinov9.A254,79
5DominikaBrillováZŠ sv. Cyrila a MetodaBernolákova 18Košice-Západ9.C227,43
6JakubVagaskýZákladná školaHrnčiarska 13Humenné9.a225,72
7TomášKubrickýZákladná školaKrosnianska 4Košice-Dargov. hrdinov9.B220,59
8MatejVojtaníkZákladná školaKrosnianska 4Košice-Dargov. hrdinov9.B218,88
9TomášTrudičSúkromná základná školaNámestie slobody 100Sabinov7.A213,75
10JánMlynárSpojená škola – GymDominika Tatarku 4666/7Popradkvarta B210,33
11MartinHorčíkZákladná školaKežmarská 30Košice-Západ9.a200,07
12Lujza LeaLavrikováZákladná školaOkružná 17Michalovce9.D198,36
13JankaFečíkováGymnáziumKpt. Nálepku 6SobranceKvarta194,94
14MarekBombaraGymnázium sv. MikulášaDuklianska 16Prešovtercia a193,23
15DávidMrúzGymnázium J. A. RaymanaMudroňova 20Prešovtercia193,23
16SoňaVasiľováSpojená škola – ZŠ s MŠLetná ulica 3453/34Poprad9.Z191,52
17MichaelaPlšíkováGymnáziumKukučínova 4239/1Popradsekunda184,68
18FilipŠtefkoGymnáziumKukučínova 4239/1PopradPríma182,97
19KatarínaAdamkováGymnázium P. J.ŠafárikaAkademika Hronca 1Rožňavatercia181,26
20

Martin

Dudjak

Spojená škola – Gym

Dominika Tatarku 4666/7

Poprad

kvarta B

179,55

21KláraFidermákováZákladná škola s MŠHniezdne 244Hniezdne9178,88
22MatejPonikZákladná škola s MŠHlavná 113/68Terňa9.A177,84
23LukášStraňákZákladná školaHrnčiarska 13Humenné9.a176,13
24JurajKramárZákladná školaBernolákova 16Košice-Západ9.A174,42
25Laura MonikaHlebaškováGymnáziumAlejová 1Košice-JuhKvarta B172,71
26KatarínaFarbulováGymnáziumAlejová 1Košice-JuhKvarta A171
27MartinŠepeľákEv.spoj.šk.-Ev.kol.gym.Námestie legionárov 3PrešovIV.O170,28
28TomášVitkoZákladná školaIng. O. Kožucha 11Spišská Nová Ves9.A169,29
29LuciaBodnárováZákladná školaStaničná 13Košice-Juh9.D167,58
30AdamDemjanovičGymnázium J. A. RaymanaMudroňova 20Prešov4.OA166,84
31JánMeteňkoZákladná školaLúčna 827/26Vranov nad Topľou6.A165,87
32FilipPopelkaZákladná školaKežmarská 30Košice-Západ7.C164,16
33OndrejKrálikGymnáziumAlejová 1Košice-JuhKvarta A163,4
34SamuelŠandorZákladná školaOkružná 17Michalovce8.d162,45
35FilipStrelaZákladná škola s MŠSlovenská Ves 313Slovenská Ves8.a160,74
36SamuelHreškoGymnáziumĽ. Štúra 26MichalovceIII.O159,03
37MatejGamračZákladná školaOkružná 17Michalovce8.d157,32
38RóbertRajňákGymnázium Š. MoysesaŠkolská 13Moldava nad BodvouIV.OA156,4
39ĽudmilaKvašnáZákladná školaHrnčiarska 13Humenné7.A153,9
40ViliamFeketeSúkromná základná školaDneperská 1Košice-Nad jazerom8.B153,9

Region Stred (Banskobystrický, Trenčiansky a Žilinský kraj)

#MenoPriezviskoŠkolaŠkola ulicaMestoTriedaPočet bodov
1AdamHavierGymnázium Ľudovíta Štúra1. mája 170/2TrenčínKvarta294,12
2TamaraBalvinZákladná školaLietava 216Lietava9.A275,31
3SamuelPolákGymnázium A. BernolákaMieru 307/23Námestovokvarta258,21
4JakubPrítrskyGymnázium M.R.ŠtefanikaŠportová 41Nové Mesto nad VáhomTercia249,66
5MichalČarnogurskýGymnázium Ľudovíta Štúra1. mája 170/2Trenčíntercia224,01
6MartinDzúrGymnázium B.S.T.Haličská cesta 9Lučeneckvarta222,30
7JánKolárGymnázium M.R.Ul. J. Kollára 2Žiar nad HronomTERCIA218,88
8JakubDzúrGymnázium B.S.T.Haličská cesta 9Lučenecpríma217,17
9MatejVincZákladná školaĎumbierska 17Banská Bystrica8.A213,75
10TomášBedrichGymnázium A. BernolákaMieru 307/23Námestovokvarta208,62
11JakubTraplZákladná školaDr. V. Clementisa 13Rimavská Sobota5.A208,12
12MichalCibuľaZákladná škola s MŠA. Kmeťa 1Žiar nad Hronom9.A206,91
13DominikaKáčerováGymnáziumVaršavská cesta 1Žilina3.A205,20
14JúliaPavlišinováZákladná školaBukovina 305Turzovka8.A200,07
15MichalKozicGymnázium Ľudovíta Štúra1. mája 170/2TrenčínKvarta194,94
16AlexanderPavlíkZákladná školaNámestie mládeže 587/17Zvolen9.b193,23
17FilipKrestiankoZákladná školaĎumbierska 17Banská Bystrica9.A188,10
18LukášAnderleGymnázium Ľudovíta Štúra1. mája 170/2Trenčínkvarta172,71
19MonikaLukáčováGymnáziumŠtefánikova 219/4Bytčatercia171,00
20SamuelŠkombárZákladná škola s MŠBabín 37Babín9169,29
21LuciaMartinkováGymnáziumŠtefánikova 219/4Bytčatercia166,87
22NikolaRevajováZŠ s MŠ J. VojtaššákaZákamenné 967Zákamenné9.D165,87
23MartinaMikušováZákladná školaĎumbierska 17Banská Bystrica8.A160,03
24DanielStrempekZákladná školaKarpatská 8063/11Žilina9.A159,63
25KaylaKotríkovaZákladná školaMariánska 554/19Prievidza8.A159,03
26LuciaHoštákováZákladná škola s MŠGorkého 33Martin9.B158,32
27TatianaHronskáZákladná škola s MŠA. Kmeťa 1Žiar nad Hronom8.A157,32
28DávidKucbelZákladná školaRadvanská 1Banská Bystrica8.A156,61
29AlexandraKrnáčováZákladná školaPetra Jilemnického 1035/2Zvolen9.B153,90
30VeronikaPerenčayováZákladná škola Dr.V.C.Francisciho 803Tisovec9.B152,19
31MartinBorsikGymnázium M. M. HodžuM. M. Hodžu 860/9Liptovský MikulášTercia148,97
32EvaMatejíčkováZákladná škola s MŠBobrovBobrov9.A148,77
33SamuelSýkoraZákladná školaPieninská 27Banská Bystrica9.a148,07
34JakubFilekGymnáziumVaršavská cesta 1Žilinatercia a147,56
35OliverGrausŠportové gymnáziumTrieda SNP 54Banská Bystrica3.C147,06
36DominikMurínZŠ s MŠ J. VojtaššákaZákamenné 967Zákamenné9.C143,64
37Alexander JurajSlávikGymnáziumVaršavská cesta 1Žilinatercia a141,93
38Michaela MáraGregorováZákladná školaMariánska 554/19Prievidza7.A141,22
39SamuelŠáliZákladná školaPetra Jilemnického 1035/2ZvolenVIII.A140,22
40TeréziaBrišováGymnáziumVaršavská cesta 1ŽilinaKvarta B138,51

Region Západ (Bratislavský, Nitriansky a Trnavský kraj)

#MenoPriezviskoŠkolaŠkola ulicaMestoTriedaPočet bodov
1MatejBachničekŠkola pre mim.nad.detiTeplická 7Bratislava-Nové MestoTercia C307,80
2MariánKovaľGymnáziumGrösslingová 18Bratislava-Staré MestoSekunda A254,79
3BarboraKrebsováGymnázium K. ŠtúraNám. slobody 5Modrakvarta230,85
4MáriaMederlyováZákladná škola A. KmeťaM. R. Štefánika 34Levice9.D225,72
5OliverZacharZákladná školaDevínska 12Nové Zámky8.c224,01
6RichardLenčéš1. súkromné gymnáziumBajkalská 20Bratislava-RužinovZingers222,30
7MarekSyčEvanjelická ZŠPalisády 57Bratislava-Staré Mesto6.A221,30
8MichalSemkoGymnáziumGrösslingová 18Bratislava-Staré MestoKvarta A220,59
9DominikDovčíkGymnáziumPankúchova 6Bratislava-PetržalkaPríma A214,75
10PatrikHlavačka1. súkromné gymnáziumBajkalská 20Bratislava-RužinovZingers213,75
11FilipGrúňZákladná škola A. KmeťaM. R. Štefánika 34Levice8.C207,91
12JankaMikulášováGymnázium Angely MericiHviezdoslavova 10Trnavasekunda a206,91
13LauraMorávkováZákladná škola s MŠPionierska 697Gbely9.C193,23
14MartinBrodňan1. súkromné gymnáziumBajkalská 20Bratislava-RužinovZingers189,81
15michaldudekZákladná školaObchodná 7Zohor8.b187,39
16PeterŽukovskýGymnázium A. BernolákaLichnerova 69Seneckvarta186,39
17LukasStankoGymnázium V.MihálikaKostolná 119/8Sereďtercia182,97
18SamuelSchultzZŠ Jána Pavla II.Osloboditeľská 27Bratislava-Vajnory9.a181,26
19TomášBujdákZákladná škola s MŠŠkolská ulica 16Jarok8.180,55
20DanielOndovčíkGymnáziumSenecká 2PezinokA sekunda179,55
21BorisStanoZákladná školaSv. Michala 42Levice7.B175,42
22SamuelZuzákSŠ- ZŠ sv.FrantiškaKarloveská 32Bratislava-Karlova Ves9.A174,42
23LenkaKopcsányiováGymnázium A. VráblaMierová 5LeviceSekunda169,79
24MichalManiačekGymnázium M.R.ŠtefánikaSlnečná 2ŠamorínKvarta B169,29
25Lívia VivienArmitageŠkola pre mim.nad.detiTeplická 7Bratislava-Nové MestoTercia C168,58
26DominikFiťkaGymnázium A. VráblaMierová 5LeviceTercia167,58
27ŠimonGreksaZákladná školaSaratovská 85Levice9.B166,87
28FilipRompfSŠ – Gym.šk.bratovČachtická 14Bratislava-RačaPrima165,87
29AdamDrlíkGymnáziumPárovská 1Nitratercia165,16
30MartinLigačGymnáziumGrösslingová 18Bratislava-Staré MestoKvarta A164,76
31NikoletaMarcinekováZákladná školaRajčianska 3Bratislava-Vrakuňa7.A163,20
32MatejNemecZákladná školaŠkolská 2Stupava6.a162,45
33LauraLengyelováZákladná škola s MŠHargašova 5Bratislava-Záhorská Bystrica9.B157,32
34MiroslavSimigŠkola pre mim.nad.detiTeplická 7Bratislava-Nové MestoTercia C159.03
35JánManiačekGymnázium M.R.ŠtefánikaSlnečná 2ŠamorínKvarta150,48
36NorbertKörmendiZákladná školaNábrežná 95Nové Zámky9.B149,64
37AlexandraŠulejováSŠ- ZŠ sv.FrantiškaKarloveská 32Bratislava-Karlova Ves5.A148,77
38ŽofiaBartováSúkr.ZŠ – nadané detiBajkalská 20Bratislava-Ružinov6.Pets145,35
39DávidČopíkGymnázium M.R.ŠtefánikaSlnečná 2ŠamorínKvarta B142,93
40AdamSýkoraZákladná školaBenkova 34Nitra7.T.141,93