10. ročník IQ olympiády

Registrovať sa môžete tu:

Na základe požiadaviek od škôl, z dôvodu oneskorených emailov o súťaži, sme sa rozhodli, že PREDLŽUJEME REGISTRÁCIU na IQ olympiádu do 10. apríla !!! ⬅️☑️ Neváhajte sa registrovať: https://test.iqolympiada.sk/vstup_pre_ziakov/?registrace=1

Registráciu do 10. ročníka IQ olympiády otvárame od 01.03.2021 do 10.04.2021 pre žiakov druhého stupňa základnej školy a 1. stupňa osemročných gymnázií.

Opäť sa môžete tešiť na zaujímavé úlohy a samozrejme výhry. Kto vyhrá tento rok notebook? A kto bude mať nový tablet či smart hodinky? Alebo sa niekto teší na spoločenské hry či zaujímavé knihy?

Registrovať sa môžete do 10.04.2021.

Registrácia prebieha v 3 krokoch:

  1. Aktivačný e-mail – dieťa po vstupe zadá svoju e-mailovú adresu, na ktorú príde aktivačný e-mail. Po kliknutí na odkaz v aktivačnom e-maili môže pokračovať v registrácii.
  2. Registračný formulár  – vyplnenie registračného formulára, v ktorom udeľujete súhlas s podmienkami súťaže, musíte tiež zadať meno rodiča (resp. zákonného zástupcu) a jeho e-mailovú adresu. Po ukončení registrácie sú poslané 2 e-maily – žiakovi s prihlasovacím menom a heslom a rodičovi (zákonnému zástupcovi).
  3. Súhlas so spracovaním osobných údajov – po vyplnení registračného formulára príde email rodičovi (zákonnému zástupcovi) s oznámením, že jeho dieťa sa prihlásilo do IQ olympiády. Od rodiča (zákonného zástupcu) sa vyžaduje kliknúť na link na potvrdenie súhlasu so spracovaním osobných údajov. Až po tomto kroku sa môže dieťa prihlásiť do systému a súťažiť.